• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER
W jaki sposób możemy bardzo udanie spędzić rocznicę swojego ślubu?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Przyjęło się w Polsce, lecz w innych naturalnie również, że rocznice ślubów są w jakiś sposób świętowane – chociaż to raczej nie jest w każdym przypadku obowiązująca zasada. Co w takim razie może zrobić mąż, który chce spędzić z własną żoną rocznicę tego niezapomnianego dnia w jakiś inny sposób? Cóż, jest sporo ciekawych alternatyw, ale jeśli chcemy sprawić ogromną niespodziankę, świetnym rozwiązaniem może być choćby wycieczka za granicę. Zasadniczo jest wiele ładnych miejsc na Starym Kontynencie – Edynburg, Porto, Wenecja, Praga czy choćby Kopenhaga.

Popularnym środkiem transportu są niewątpliwie samoloty – a konkretniej tanie linie lotnicze. Być może tego typu linie nie zapewniają nam wygody, zwłaszcza mowa o miejscu na nogi, ale jeśli w porę kupimy bilety, bardzo prawdopodobne, iż za 4 bilety zapłacimy około 200-500 złotych. Można sporo taniej, można również drożej – zależy od terminu i kierunku. Zwróćmy większą uwagę na to, gdzie jest zlokalizowane lotnisko. Np. Okęcie jest położone niedaleko śródmieścia, a do tego nie leży gdzieś pod Warszawą, co znaczy, że transport na i z lotniska jest tani. Jednakże już w przypadku takiego Oslo mówimy o dużo większych odległościach i kosztach.

Podróżowanie na własną rękę ma bardzo dużo zalet, lecz może warto zaznajomić się bardziej szczegółowo z ofertami biur podróży jakich sporo funkcjonuje w Polsce? Jeśli uważnie podejdziemy do szukania okazji wyjazdowych, odnaleźć możemy wycieczki last minute gwarantujące spore oszczędności. Prawdopodobnie jedyną wadą ofert last minute jest to, że gdy bierzemy wolne na wycieczkę, zaczynami przygotowania, nie wiemy gdzie wylecimy. Chociaż pewnie dla wielu taka niespodzianka to niemała frajda. Można być pewnym jednego – o rocznicy swojego ślubu w żadnym wypadku nie możemy zapominać!

Categories: Turystyka

Comments are closed.